Bursa Veri Kurtarma Hizmetleri

Bursa veri kurtarma hizmetleri olarak kaybolan verilerinizi kurtarabiliriz. Bozulan diskten verileri nasıl alabilirim ? diye soruyorsanız veri kurtarma hizmetleri için bizden bilgi alın. Bilgisayar ve internet, teknolojinin gelişmesi ile hayatımızın büyük bir parçası haline gelmiştir. Bilgisayar ve internet önemli bilgilere ve kaynaklara ulaşmamızı sağlayan en önemli araçlardır. Bilgisayarlar kullanıcılarına çeşitli depolama ve saklama alanları sunmaktadır. Bilgisayarlar ve çeşitli depolama alanları sayesinde pek çok veri çok daha küçük alanlardasaklanmaya başlamıştır. Bu depolama alanlarının küçülmesi onların mekanik hassasiyetini arttırmıştır. Bu nedenle veri kayıpları yaşanma olasılığı artmıştır. Verikaybı yaşanmaması için yedekleme teknikleri geliştirilmiştir. Fakat bu yedekleme teknikleri kesin çözüm değildir.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bilgisayarlarda saklanan vedepolanan bilgiler çeşitli nedenlerden dolayı kaybolabilir. Buna da veri kaybı adı verilmektedir. Bu veri kayıpları hem kişileri hem de işletmeleri zarara sokabilecek büyüklükte olabilmektedir. Bu zarar hem maddi hem manevi hem de zaman kaybıdır. Ancak verikayıplarından dolayı yaşanan zararları en aza indirmek için firma olarak veri kayıplarını geri getirme hizmeti vermekteyiz. Bursa veri kurtarma hizmeleri olarak sizlerin yanındayız. Peki, bu depolama alanlarında verikayıpları neden yaşanmaktadır?

  • Verikaybı yaşanmasının nedenleri arasında verilen bozulmasının etkisi ilk sırada yer almaktadır. Depolama alanlarında saklanan verilerin bozulması ile veri kayıpları yaşanmaktadır.
  • Veriler yanlışlıkla ya da kasıtlı olarak bir kullanıcı tarafından ya da internet korsanı tarafından silinebilmektedir.
  • Bilgisayar ve depolama alanlarına gerçekleşen ağ saldırıları neticesinde veriler farklı kişiler tarafından ele geçirilip sistemüzerinden silinebilmektedir.
  • Bilgisayara ya da depolama alanlarına bulaşan kötü niyetli virüsler de verikayıplarına yol açabilmektedir.
  • Bilgisayar ve depolama alanlarının darbelere maruz kalması sonucunda veri kayıplarıyaşanmaktadır.
bursa veri kurtarma
bursa veri kurtarma

Veri Kayıpları Yaşanmaması İçin Yapılması Gerekenler

Bilgisayarlarda ve çeşitli depolama alanlarında kaybolan verilerin kurtulması için bazı yollar bulunmaktadır. Ancak verilerin kurtulması için bazı sorulara yanıt vermek gerekiyor. Önemli durumlar verilerin kaybedilme şekli, veriler kaybolduktan sonra harddisk üzerine veri kaydedildi mi ? Gibi soruların cevabı verilerin geri getirilip getirilmeyeceği ile ilgili net bir şey söylememize yardımcı olur. Bursa veri kurtarma fiyatları nedir ? Diye merak edebilirsiniz. Kesin fiyat bilgisi alabilmeniz için iletişim kurup kayıt verileriniz ile ilgili bizlere bilgi vermeniz gerekmektedir. veri kurtarma fiyatları değişkenlik gösterebilir. Önce iletişim kurmanızı rica ederiz.

  • Bilgisayarlarda yanlışlıkla silinen dosyalariçin bir geri dönüşüm kutusu bulunmaktadır. Bu geri dönüşüm kutuları yardımıile bazı dosyalar geri getirebilmektedir.
  • Bilgisayarınız da mutlaka bir yedekleme programı kullanmanız gerekmektedir. Bu yedekleme programları %100 bir çözüm olmamakla birlikte verilerinizi kaybetmemek için iyi bir yöntemdir. Yedekleme programları sayesinde veri kaybı yaşanmadan önceki tarihe geri dönülür ve veriler kurtarılabilir.
  • Eğer verilerinizi geri dönüşüm kutusundan da sildiyseniz ve yedekleme programı kullanmıyorsanız bir veri kurtarma yazılımı kullanabilirsiniz. Kaybettiğiniz verilere tekrar ulaşabilmek için kullanabileceğiniz çeşitli veri kurtarma yazılımları vardır.

Bursa Veri Kurtarma Bilgi

Bilgisayarda ve çeşitli depolama alanlarında bulunan verilerin kaybolması kişileri zarara uğratabilmektedir.  Yukarıda bahsettiğimiz veri kurtarma yollarından hiç birisi verilerinizi kurtarmanıza yardımcı olmuyor mu ? Bursa veri kurtarma hizmeti veren firmamızdan profesyonel bir destek almalısınız. Bozulan disk üzerinden veriler nasıl alınır ? Arızalı harddisklerden verileri kurtarabilir miyim ? Veri kurtarma ücretleri ne kadar? gibi sorularınız var ise, iletişime geçin. Ucuz ve ekonomik yollar ile verilerimi nasıl geri getiririm diye düşünmeyin. Anakartçı Bilgisayar olarak bilgisayar destek konularında birlikte çalışabiliriz.